Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları
Kiralama Koşulları

Madde1: Genel Şartlar

  a)Kiralayan, mülkiyetinde (sorumluluğunda) bulunan aracı, aşağıda belirtilen koşullara uyulması şartıyla kiracıya araç teslim formunda belirlenen süre ve bedelle kiraya vermiştir.

  b)Kiracı, kiralama tarihinin bitiminde aracı kiralayandan onay almadan uzatamaz ve teslim etmek zorundadır. Teslim etmediği takdirde araç çalıntı sayılacak yasal işlemler derhal başlayacaktır.

  c)Kiracı, bu sözleşmeyi imzalamakla aracı hasarsız, kazasız, faal vaziyette, stepnesi dahil beş lastiği, avadanlıkları, ilgili belgeleri ile teslim aldığını, aksine bir anlaşmaya varılmadıysa sözleşmede yazılı gün ve saatte, teslim aldığı şekilde, alındığı yerde yada sözleşmede yazıldığı yerde geri vereceğini kabul etmiştir.

  d)Kiracı, kira bedelini peşinen ödemekle yükümlüdür.

  e)1(bir) günlük kira 24(yirmidört) saatlik süredir. Haftalık kira 7(yedi), Aylık kira 30(otuz) Yıllık kira 360(üçyüzaltmış) gün üzerinden hesap edilir. 3(üç) saati geçen gecikmeler tam gün olarak hesap edilir.

  f) Kiracı, kira süresini uzatmak istediği takdirde en az 24 saat öncesinden haber vererek (araç müsaitse) web sitesi üzerinden yada iletişim numaraları kullanılarak uzatma talep edilir, talep edilen sürenin bedeli hesaplanarak ve ödeme yapılarak uzatabilir.

  g)Herhangi bir sebepten dolayı aracın değiştirilmesi durumunda bu sözleşmede geçerli maddeler ikame araçlar içinde geçerli sayılacaktır.

  h)Kiranın başlangıç tarihi, bitiş tarihi, çıkış yeri, dönüş yeri, ve saatleri düzenlenen araç teslim formunda belirlenecektir.

  ı)Kiralanan tüm araçlar 1(bir) günlük 350(üçyüzelli) Km ile sınırlıdır. 1 Günden fazla kiralamalarda ve Aylık-Yıllık kiralamalarda Km sınırları sözleşmede belirtildiği şekildedir. Km sınırı aşımlarında araç sınıfına göre ekstra ücret uygulanmaktadır

  j)Kiralama fiyatına araç bakımı ve belirlenen Km dahildir. KDV hariçtir.

  k)Kiralamalarda 22 yaş 2 yıllık ehliyet mecburidir.

   l) Araç sınıfına göre değişiklik gösteren provizyonlar çekilmektedir, provizyonsuz araç çıkışı yoktur.

 

İletişim Bilgileri
0312 229 9682 : 0542 229 8700 : info@tagrentacar.com : 0312 229 9682 Korkutreis mh. Necatibey Cad. Yeşilırmak Sk. Bina:7 Kat:4 No:16 Çankaya Ankara